Арт Онлайн Украина (art_on_line) wrote,
Арт Онлайн Украина
art_on_line

Критерії вибору картини для дому та офісу

У цій статті мова йтиме виключно про декор приміщення. Цілком природно, що не існує універсальних рецептів того, як оформити ваше приміщення, але все ж слід відповідати обраній вами стилістиці.
Варіанти оформлення приміщення:
Класичний стиль - це практично музейний інтер'єр, але вся ця розкіш абсолютно не підходить для мешканців малогабаритних квартир і приміщень, оскільки для масивних і якісних картин необхідно простір.
Сучасний або міський стиль - найбільш відповідний варіант для невеликих квартир і приміщень. Оформити красиво стіни можна за допомогою сучасних картин. Стіну може прикрашати як одна картина в гарній рамі, так і група з декількох картин різних розмірів.
Ретро-стиль - вельми цікавий напрямок. Найбільш вдале оформлення стін для такого дизайну - це чорно-біла гама, графіка.
Як правило, господарі намагаються зробити кімнату найбільш привабливою і стильною за рахунок предметів меблів. Однак крім них надати непередаваний шарм і витончену елегантність приміщенню може оздоблення стін.
Колірна гамма приміщення і картини
Пам'ятайте, що основний критерій підбору картини (роботи) для офісу та дому - це все-таки загальна гамма кольору і тону приміщення. Колор визначає настрій в приміщенні. Він може бути теплим, холодним, світлим і темним.
Будь-який предмет має свій колір. Колір - це одна з ознак видимих ​​нами предметів.
Теплі кольори: червоні, жовті, помаранчеві та всі кольори, в яких є хоча б частинки цих квітів. Вони нагадують світло сонця, вогню, того, що в природі дійсно дає тепло.
Холодні кольори: сині, блакитні, зелені, синьо-фіолетові, синьо-зелені.
Уявіть, що всі кольори зникли з навколишнього світу, і ми бачимо його тільки сіро-білим. Яка сумовита, одноманітна і неприваблива виходить картина! Точно також і будинок без предметів мистецтва - всього лише порожня чотиристінна коробка, яку просто необхідно заповнити колоритними, яскравими роботами. Вони не тільки створять неповторний вигляд вашого житла або робочого місця. Картини допоможуть підняти емоційний фон, додадуть бадьорості духу на весь період перебування в будинку або офісі.
У нашій колекції зібрані роботи українських митців у різних техніках і стилях: живопис і графіка, пейзажі, портрети та натюрморти для стильних, елегантних інтер'єрів.
Подивится та обрати свою улюблену картину можна тут

Tags: критерии выбора картины, критерії вибору картини
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments