Арт Онлайн Украина (art_on_line) wrote,
Арт Онлайн Украина
art_on_line

Нью Йоркський молодий художник Кейсі Бо (Casey Baugh)

Картини нью-йоркського художника Кейсі Бо (Casey Baugh) зазвичай описують як реалістичні, але також і як не існуючі в реальному житті. Захоплення масляним живописом у Бо почалося, коли він був фотографом, причому він прирівнює своє почуття реальності до своєї першої пристрасті до фотографії, створюючи свій власний паралельний всесвіт або версію реальності, яка «трохи виходить за межі».
Бо працює так само, як і фотограф - в темній кімнаті, спочатку він створює насичені кольором будівлі, а потім дає первинно примарним фігурам форму. Результатом є яскрава реальність, яка приймає все більш реальних рис, має власний тривожний наратив, як і наше життя, елевірующій складність і ненадійність життя.
Його недавня серія картин "Nocturnus" зображує нічні силуети в ночі, переміщаючи їх по мрійливої ​​атмосфері мерехтливих міських вогнів, в свою чергу ми і самі подорожує з цими силуетами - ми знаходимося на перетині вулиці, очікуємо поїзд або стоїмо біля пріпарковонного автомобіля, вторгаючись в їх приватні моменти.
Він був нагороджений різними преміями (наприклад, свою першу нагороду художник отримав вже в чотирнадцятирічному віці), неодноразово займав перші місця на різних конкурсах в Америці, а в даний час цей художник-гіперреаліста викладає свою унікальну техніку живопису студентам.
Кейсі Бо один з тих рідкісних сучасних художників, які здатні наділити мальованої предмет живим реалізмом, іноді здається, ніби ви дивитеся на фотографію. Одна з його останніх серій є ряд картин з реалістично зображеними на них жінками. У той час, коли цифрова фотографія стала нормою, роботи Кейсі виділяються як фантастичний повернення до минулої епохи масла і полотна.
У гіперреалістичність картинах Кейсі на перший погляд все здається вільним і випадковим. Але це далеко не так, він продумує все до останнього мазка кисті, до найдрібніших деталей. Незрівнянна, оригінальне арт мистецтво Кейсі Бо в стилі реалізму, де чудово і тонко передані всі відтінки настрою, змусить багатьох змінити своє уявлення про сучасного живопису.
Tags: casey baugh, Кейсі Бо
Subscribe

 • Венеция на картинах художников

  Небольшая статья на Арт Онлайн Украина о роли Венеции, города-натурщика в творчестве современных художников.…

 • Зачем коллекционировать живопись?

  Есть множество причин для создания коллекции произведений искусства. Люди могут начать собирать живопись, как форму инвестиций, как средство сбора…

 • Что такое интерьерные картины?

  ...Продумывая интерьер в новом доме, разные люди подойдут к вопросу живописи совершенно по-разному и соответственно выделят на нее разный бюджет.…

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments